RE/MAX Lusso - logo

O nás

Naše kancelář vznikla jako reakce na potřeby klientů RE/MAX, kteří chtějí investovat do nemovitostí v zahraničí, zejména pak na Costa del Sol. Samy máme v oblasti vilky, pracujeme v managementu RE/MAX a druhý domov chceme zprostředkovat i vám.

RE/MAX Lusso

O kanceláři

Ve Španělsku žijeme a žijeme Španělskem. Díky tomu známe zdejší trh, legislativu a všechny náležitosti, které budete potřebovat, ať už nakupujete druhý domov, nebo budete investovat. Hlavně jsme ale přímo na místě a zvládneme za vás všechno vyjednat. Nákup nemovitostí v zahraničí nikdy nebyl snazší. 

 

Náš tým

Lucie Krajná

"Zeptejme se Lucie, co si myslí!" Asi nejpoužívanější věta v RE/MAX Lusso.
Lucie je ta znalá. Je to lepidlo, které drží vše pohromadě a vždy s velkou péčí, smyslem pro detail a profesionalitou. Věnujete-li se poskytování prvotřídních služeb, tvrdé práci a 20 letům zkušeností v oblasti realit, můžete si odpočinout s vědomím, že se vám vždy dostává té nejlepší péče a odbornosti, a to vše s vřelým úsměvem.
#PropertyHunting

Jazyky: čeština, angličtina, španělština

+420 602 728 333

lucie.krajna@re-max.cz

 

Tatiana Florea

Vyjednavač.
Tatiana má právnické vzdělání s finančním zázemím a odhodláním poskytnout svým klientům to nejlepší. Jako kreativní řešitel problémů Tatiana miluje brainstorming nových nápadů a procesů, aby je mohla realizovat. Instrumentální součást týmu poskytující nezbytnou podporu svým kolegům i klientům.
#PropertyHunting – centrum Marbella

Jazyky: rumunština, angličtina, italština, němčina

+34 641 482 977

tatiana.florea@re-max.cz

Mirka Krommerová

Nalezení dokonalé nemovitosti bere osobně.
Mirka je velmi svědomitá, pečlivá a maximálně spolehlivá paní. Bere každý případ s velkou hrdostí a péčí. Je empatická, chápavá a snaží se pro své klienty najít perfektní nemovitost. Mirka již dříve pracovala pro jednoho z největších developerů na Slovensku (HB Reavis), kde získala mnoho zkušeností. Je okouzlující, milá a prostě vždy tu pro vás, když ji potřebujete.
#PropertyHunting - Marbella west, Benahavis

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

+421 904 267 854

mirka.krommerova@re-max.cz

Dasha Limb

Žije a dýchá pro nemovitosti.
Dasha se zabývá financemi a obchodem se skutečnou vášní pro nemovitosti.
Organizovaná, komunikativní a s přirozeným smyslem pro podnikání, Dasha se neúnavně zaměřuje na detaily a potřeby svých klientů. Poháněna poskytovat prvotřídní služby, aby vždy podpořila svůj tým a klienty. Dasha se stará o zákaznický servis, administrativní úkony během prodejního procesu i poprodejní péči a pronájmy nemovitostí.
S Dášou jste ve velmi bezpečných rukou.
#PropertyHunting #PropertyRentals

Jazyky: čeština, angličtina, španělština

+44 771 772 2420

dasha.limb@re-max.cz

„Už dlouho jsem chtěla kupovat nemovitost v zahraničí, ale nikdy jsem si nebyla jistá, jak vůbec začít. RE/MAX Lusso je skvělá volba hlavně proto, že mají zkušenosti s právní a finanční stránkou celého procesu – je na ně spoleh.”

Anna Holubová

Anna Holubová

„Měl jsem jasnou představu o tom, jakou nemovitost bych ve Španělsku chtěl koupit: mám tři děti, hodně sportuji, máme psy, žena ráda zahradničí. To všechno zužuje nabídku a rozhodně nemám čas a chuť procházet desítky webů španělských realitek. Tohle naštěstí plně řeší RE/MAX Lusso – stačí jim říct vaše očekávání a oni vám bezchybně pomůžou s výběrem.”

Michail Mišin

Michail Mišin

„Když jsem se rozhodl investovat do druhé nemovitosti, tak mě nákup ve Španělsku ani nenapadl. Spíše jsem netušil, že to je vůbec možnost. RE/MAX Lusso mi v tohle hodně otevřel oči: za cenu bytu v Brně jsem pořídil skvělou nemovitost hned u moře.”

Petr Gross

Petr Gross

„Španělsko mám velmi ráda, s rodinou tam jezdíme alespoň dvakrát do roka. Ale hotely i cestování se rychle prodraží. Jsem hrozně ráda, že jsem narazila na nabídku RE/MAX Lusso. Koupili jsme si nemovitost v Malaze, můžeme tam přijet, kdykoliv chceme a v průbehu roku na sebe nemovitost sama vydělává. RE/MAX Lusso navíc zprostředkoval koupi i pronájem najednou, bez stresu a pohodlně.”

Karolína Kramářová

Karolína Kramářová

Kontaktovat kancelář

fullname: lname:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.