RE/MAX Lusso - logo
Zpět na výběr nemovitostí

Penthouse se 2 ložnicemi a velkými terasami

Estepona
512.000
149.21 m2 užitná plocha
149.21 m2 plocha parcely
2 počet podlaží
Kategorie Byty
Dispozice bytu 2+1
Vlastnictví Osobní
Stav bytu Projekt
Orientace Jih, Východ, Západ, Jihozápad
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Typ bytu Loft
Vybaveno Částečně
Celková podlahová plocha m2 149.21
Plocha teras m2 69.2
Počet teras 3
Počet garáží 1
Počet bazénů 2
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě 2
Třída B - Velmi úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Zobrazit více parametrů

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji exkluzivní luxusní byt v obci Estepona, okres Málaga. Tento unikátní objekt o velikosti 2 + 1 nabízí nejenom luxusní a komfortní bydlení, ale také jedinečný zážitek a životní styl pro náročné kupující.

Nachází se ve velmi prestižní lokalitě a nabízí výhledy, které doslova vezmou dech. Byt se nachází na horním podlaží, což zaručuje absolutní soukromí a klid. Díky svému umístění je také zajištěna maximální bezpečnost pro vás a vaše blízké.

Je momentálně ve fázi projektu, čo znamená, že si budete moci přizpůsobit interiér podle svých představ a potřeb. Typ bytu je penthouse, což znamená, že vám nabízí jedinečnou kombinaci prostoru a designu.

Vybavení tohoto bytu je částečně zajištěno, takže si budete moci užívat luxusního života bez zbytečných starostí. Na 149.21m² podlahové plochy najdete vše, co si jen můžete přát. Tři terasy o celkové ploše 69.2m² vám umožní vychutnat si sluneční paprsky, relaxovat nebo pořádat společenské akce s přáteli a rodinou. Součástí nemovitosti je také garáž, která zajistí bezpečné parkování vašeho vozidla.

Dalším luxusem, který tato nemovitost nabízí, jsou dva bazény, ve kterých si budete moci osvěžit tělo a duši. Orientace na světové strany - jih, východ, západ a jihozápad - zaručuje dostatek slunečního světla po celý den.

Tento byt je skutečně jedinečný a nabízí exkluzivitu a luxusní charakter, které si zasloužíte. Jestliže máte zájem o prohlídku této nemovitosti a chcete zažít ten nejvyšší standard bydlení, neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Poloha zadaná inzerátem je obec

Kontaktujte makléře nemovitosti

Lucie Krajná

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

fname: phone: lname: fullname: