RE/MAX Lusso - logo

Služby

Přenechte starosti s nákupem zahraniční nemovitosti profesionálům z řad certifikovaných makléřů RE/MAX Lusso. Vaši vysněnou nemovitost pro vás vyhledáme a zajistíme komplexní servis s nákupem.

RE/MAX Lusso

1. Expertní výběr a příprava

Hledáte rodinný dům, vilku, byt nebo bungalov? U moře nebo na horách? Máte děti? Rádi sportujete? Tyto a řada dalších jsou pro nás relevantní otázky, díky kterým lépe porozumíme tomu, co hledáte. Na jejich základě pro vás vybereme nemovitosti na míru vašemu vkusu i potřebám.

2. Prohlídky i prodej na jedničku

Připravíme pro vás shortlist nejzajímavějších nemovitostí a seznámíme vás s ním. Následně, pokud o to budete mít zájem, si domluvíme termín, kdy si je ve Španělsku společně důkladně projdeme.

3. Administrativa, katastr i daně v malíčku

Přímo ve Španělsku spolupracujeme s renomovanými právníky a účetními, kteří dobře znají zdejší prostředí. Pro vás to znamená jediné, že - pokud se pro nemovitost rozhodnete - nebudete muset vůbec nic řešit. Zařídíme pro vás registraci NIE, daně, elektřinu, plyn a mnohé další náležitosti.

4. Financování a předání na první dobrou

Kromě výběru nemovitosti vám nabízíme i financování a další právní pomoc, takže jakmile se do nemovitosti zamilujete, už nestojí nic v cestě tomu, abyste si ji pořídili. Následně pro vás připravíme kupní smlouvu, zapíšeme změnu do katastru a nemovitost vám předáme. Jednoduše a pro vás pohodlně.

5. Renovace, stavba a vybavení. Na všechno máte nás

Vybrali jste si svoji nemovitost snů. Vyhovuje vám její dispozice i místo, ale…. něco jí pořád chybí? Nebojte se, máte nás. Známe spoustu šikovných lidí z oboru, kteří si s tím hravě poradí.

 

Nechte si aspoň 3 dny na důležité rozhodnutí

Na základě našich zkušeností vám doporučujeme přicestovat do Španělska minimálně 3 dny před učiněním rozhodnutí. Čeká vás bohatý program plný prohlídek nemovitostí ze shortlistu, seznámení se s lokalitou a také řada nezbytných formalit.

 

Potřebujete vědět více informací? Kontaktujte nás

email: